Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
No Man's Land subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

No Man's Land Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

No Man's Land преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
No Man by www.yubraca.net1CD58x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:No Man's Land movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:En tierra de nadie (eng), No Man's Land (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (42714)
[ ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle
custom_header1