Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Pitch Black subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Pitch Black Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Pitch Black преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DC BluRay DTS 1080p (2000) x264 CtrlHD1CD74x 0.00titlovic
[Director's Cut] DvDRip - aXXo1CD2075x 0.00titlovic
BRRip [A Release-Lounge H264]1CD23x 0.00titlovic
Pitch.Black.2000.BluRay.1080p.x264.YIFY1CD376x 0.00titlovic
Pitch Black (2000)1CD130x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Pitch Black movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Nightfall (eng), Pitch Black (eng), The Chronicles of Riddick: Pitch Black (eng), Чорна дiра (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (216814)
[ It's getting Dark ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle
custom_header1