Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Bone Collector Македонски преводи (1999) 1CD sub

Преземи: The Bone Collector movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Bone Collector на 25 Мбит
The.Strain.S03E07.PROPER.HDTV.x264-KILLE (214 MB) Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB)
Bounty.Hunters.2016.720p.BluRay.DD5.1.x2 (5009 MB) The.Flash.2014.S03E02.720p.HDTV.X264-DIM (823 MB)
The Bone Collector преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Bone Collector1CD39x 0.00
The.Bone.Collector.1999.AlexROKA1CD8x 0.00AlexROKA
720p.BluRay.DTS.x264-RuDE1CD14x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bone Collector downloadThe Bone Collector SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bone Collector movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:The.Bone.Collector.1999.AlexROKA (mac), The Bone Collector (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (121374)
[ Serial killer vs. forensic genius ] - A quadriplegic ex-homicide detective and his female partner try to track down a serial killer who is terrorizing New York City.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle