Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Dead Calm Македонски преводи (1989) 1CD sub

Преземи: Dead Calm movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Dead Calm на 25 Мбит
The.Strain.S03E07.PROPER.HDTV.x264-KILLE (214 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.HDT (275 MB)
modern.family.804.hdtv-lol[ettv].mkv (150 MB) Arrow.2016.S05.E02.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB)
Dead Calm преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Xvid1CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dead Calm downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Dead Calm movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Dead Calm (eng), Dead Calm: A Voyage Into Fear (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (29579)
[ A Voyage Into Fear. ] - After a tragedy, John Ingram and his wife Rae spend some time isolated at sea when they come across a stranger who has abandoned a sinking ship.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle