Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Life of David Gale Македонски преводи (2003) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Life of David Gale downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Life of David Gale movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:The Life of David Gale (eng), Життя Девiда Гейла (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (97271)
[ The crime is clear. The truth is not. ] - A man against capital punishment is accused of murdering a fellow activist and is sent to death row.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle