Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
24: Redemption subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

24: Redemption Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

24: Redemption преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
24-Redemption.HDTV.XviD-LOL1CD128x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:24: Redemption movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:24: Day 7 Prequel (eng), 24: Exile (eng), 24: Redemption (eng), 24: The Movie (eng), 24 (eng), 24 Redemption (eng), 24 גאולה (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (27134)
[ Hope has a fighting chance. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle