Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
The Game subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

The Game Македонски преводи (1997) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Game преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p BluRay DTS x264-MX1CD170x 0.00titlovic
The Game1CD107x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Game movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:1997 (eng), The Game (eng), Гра (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (307130)
[ The Game...You Just Lost ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle