Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

The Replacement Killers Македонски преводи (1998) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download The Replacement KillersThe Replacement Killers watch online for freeThe Replacement Killers downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Replacement Killers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:The Replacement Killers (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (24297)
[ When people need to disappear, they come to see Meg. When they're about to go, they never see John c ] - A troubled hitman seeks aid from a forger to help him get papers to China. However, the drug lord has hired replacements to finish the job, and kill the hitman.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle