Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Unfaithful Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Unfaithful movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Unfaithful на 25 Мбит
Blindspot.S02E05.HDTV.x264-xTV.mkv (275 MB) Supergirl.2016.S02.E01.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
lucifer.203.hdtv-lol[ettv].mkv (214 MB) Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-FZHD. (749 MB)
Unfaithful преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Unfaithful.2002.720p.BrRip.x264.BOKUTOX.YIFY1CD6x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Unfaithful downloadUnfaithful SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Unfaithful movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:2002 (eng), Unfaithful (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (63643)
[ Where do you go when you've gone too far? ] - A New York suburban couple's marriage goes dangerously awry when the wife indulges in an adulterous fling.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle