Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Enemy at the Gates Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Enemy at the Gates movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотENEMYATTHEGATES.sub (49347бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотEnemy at the Gates (2001)23.976 FPS
Додавачajta (a) @ . преземени6714x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Enemy at the Gates преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ruski film dvdrip2CD13x 0.00titlovic
Enemy At The Gates1CD97x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Enemy at the Gates downloadEnemy at the Gates SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Enemy at the Gates Official Site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Enemy at the Gates movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Enemy At The Gates (eng), ENEMYATTHEGATES 0014 (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (190811)
[ Some Men Are Born To Be Heroes. ] - A Russian and a German sniper play a game of cat-and-mouse during the Battle of Stalingrad.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle