Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Post Grad Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Post Grad movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Post Grad на 25 Мбит
Scandal.US.S06E03.HDTV.x264-SVA.mkv (236 MB) Taboo.UK.S01E07.HDTV.x264-xTV.mkv (297 MB)
ncis.1414.hdtv-lol[ettv].mkv (216 MB) Six.S01E05.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARB (1649 MB)
Post Grad преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Post Grad1CD1759x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Post Grad downloadPost Grad SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox Searchlight [us] | Fox Searchlight [us] | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Post Grad movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Post Grad Survival Guide (eng), Ticket to Ride (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (11820)
[ A Pre-Life Crisis. ] - Ryden Malby graduates from college and is forced to move back into her childhood home with her eccentric family, while she attempts to find a job, the right guy, and just a hint of where her life is headed.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle