Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Louie" Dad S03E08 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 8

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Louie movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Louie" Dad на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E14.720p.WEB-DL.DD5. (1564 MB) 24.Legacy.S01E06.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].a (350 MB)
Arsenal.2017.720p.Blu-ray.DD5.1.x264-pla (4295 MB) The.Walking.Dead.S07E14.720p.HDTV.x264-x (2041 MB)
Louie преводи Македонски S03E08
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.x264-LOL1CD467x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Louie downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.0 / 10 (464)
[ ] - After his uncle visits and tells him to go to Boston to see his father, Louie breaks out and begins throwing up.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle