Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Louie" Daddy's Girlfriend: Part 2 S03E05 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Louie movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Louie" Daddy's Girlfriend: Part 2 на 25 Мбит
2.broke.girls.616.hdtv-lol[ettv].mkv (130 MB) Doutor.Estranho.2016.720p.BluRay.x264.SP (5907 MB)
supernatural.1212.hdtv-lol.mkv (211 MB) The.Walking.Dead.S07E09.720p.WEB-DL.DD5. (1661 MB)
Louie преводи Македонски S03E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.x264-LOL1CD502x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Louie downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (593)
[ ] - Louie goes out on an adventurous first date with the woman he met at the bookstore.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle