Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Louie" Daddy's Girlfriend: Part 1 S03E04 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Louie movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Louie" Daddy's Girlfriend: Part 1 на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E14.1080p.WEB-DL.DD5 (1952 MB) The.Flash.2014.S03E17.HDTV.x264-xTV.mkv (271 MB)
Black.Sails.S04E08.WEBRip.XviD-FUM[ettv] (498 MB) ncis.los.angeles.818.hdtv-lol[ettv].mkv (345 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Louie downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (532)
[ ] - After Louie's kids put pressure him to find a girlfriend, he finds a potential prospect at the local bookstore.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle