Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Curb Your Enthusiasm" Seinfeld S07E10 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 7 - Episode: 10

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Curb Your Enthusiasm movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Curb Your Enthusiasm" Seinfeld на 25 Мбит
New.Girl.S06E17.INTERNAL.720p.HDTV.x264- (543 MB) The.Fosters.2013.S04E13.HDTV.x264-SVA.mk (262 MB)
Collateral.Beauty.2016.BDRip.x264-GECKOS (545 MB) Suits.S06E15.HDTV.x264-xFILM.mkv (176 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Curb Your Enthusiasm downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.1 / 10 (677)
[ ] - Taping the Seinfeld reunion proves to be difficult after Larry's fight with a local coffee vendor alienates Jason Alexander and costs him quality time with Cheryl.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle