Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Curb Your Enthusiasm" The Lefty Call S06E04 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 6 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Curb Your Enthusiasm movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Curb Your Enthusiasm" The Lefty Call на 25 Мбит
Vikings.S04E17.1080p.HDTV.x264-xHD.mkv (3497 MB) Bones.S12E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (229 MB)
Taboo.UK.S01E02.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (949 MB) Frequency.S01E11.HDTV.x264-FLEET.mkv (244 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Curb Your Enthusiasm downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.2 / 10 (424)
[ ] - Questions about Larry's bathroom habits become concern when Larry gets Richard Lewis' girlfriend a job at a place across the hall from his office. Meanwhile an incident involving a waiter and some take-out food threatens Jeff's dog.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle