Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Curb Your Enthusiasm" The Surrogate S04E07 Македонски преводи (2004) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Curb Your Enthusiasm movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Curb Your Enthusiasm" The Surrogate на 25 Мбит
Patriots.Day.2016.HDRip.XViD.AC3-ETRG.av (1405 MB) Legion.S01E06.HDTV.x264-SVA.mkv (265 MB)
dcs.legends.of.tomorrow.214.hdtv-lol[ett (316 MB) Young.and.Hungry.S05E01.HDTV.x264-SVA.mk (163 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Curb Your Enthusiasm downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:HBO[us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Постери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (466)
[ ] - Larry needs a clean bill of health for the Producers, but a little heart trouble means no dice. The doctor gives Larry a device called a "heart holter" that is used to monitor his heart. ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle