Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Back to the Future Part II Македонски преводи (1989) 1CD srt

Преземи: Back to the Future Part II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Back to the Future Part II на 25 Мбит
Operation.Mekong.2016.BluRay.720p.DD5.1. (7346 MB) Jack.Reacher.Sem.Retorno.2017.1080p.BluR (2627 MB)
Vikings.S04E18.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1044 MB) the.vampire.diaries.809.hdtv-lol[ettv].m (215 MB)
Back to the Future Part II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BluRay.X264-AMIABLE1CD33x 0.00titlovic
BluRay 720p1CD83x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD14x 0.00titlovic
Back To The Future II1CD50x 0.00titlovic
Back.To.The.Future-Part.II[1989]DvDrip-aXXo1CD34227x 0.00
Back To The Future II - MKD1CD114x 0.00
Back To The Future II1CD336x 4.90
Back to the future 2Преводи за нарушено слушање1CD180x 0.00DjOdd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Back to the Future Part II downloadBack to the Future Part II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Back to the Future...The Website | Official Facebook | Universal - DVD site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Back to the Future Part II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Back To The Future II (eng), Back to the Future Part II (eng), Paradox (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (351257)
[ Do You Remember... The Future? ] - After visiting 2015, Marty McFly must repeat his visit to 1955 to prevent disastrous changes to 1985...without interfering with his first trip.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle