Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Lost" The Man Behind the Curtain S03E20 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 20

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Lost movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Lost" The Man Behind the Curtain на 25 Мбит
the.vampire.diaries.805.hdtv-lol[ettv].m (233 MB) The.Whole.Truth.2016.720p.BluRay.DTS.x26 (3228 MB)
blindspot.209.hdtv-lol[ettv].mkv (284 MB) Dont.Breathe.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xvi (2776 MB)
Lost преводи Македонски S03E20
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XViD-Caph1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Lost downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.4 / 10 (3457)
[ ] - As Ben takes Locke to see Jacob and reveal the island's secrets, Ben's background on the island is exposed--as well as what happened to the Dharma Initiative.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle