Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Hostage Македонски преводи (2005) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hostage преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hostage MK1CD115x 0.00titlovic
BluRay 720p DTS x264-3Li1CD225x 0.00titlovic
Hostage1CD757x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toHostage downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Filmexport [fr] | Miramax [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hostage movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Hostage (eng), Refém (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (99323)
[ On March 11th there will be no negotiation. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle