Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Night at the Museum Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотnight at the museum mk.srt (76598бајти) прикажи преглед

Име на издавачот night at the museum mk
Додавачtitlovic @ . преземени116x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.66 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Night at the Museum преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
night at the museum1CD28x 0.00titlovic
Night at the Museum (2006)1CD5619x 6.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Night at the Museum downloadNight at the Museum SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Twentieth Century Fox [fr] | Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Night at the Museum movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Night at the Museum (eng), Night at the Museum: The IMAX Experience (eng), Noite no museu (eng), Нiч у музеi (eng), Нiч у музеО (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (249507)
[ Where history really does come alive ] - A newly recruited night security guard at the Museum of Natural History discovers that an ancient curse causes the animals and exhibits on display to come to life and wreak havoc.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle