Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Enter the Dragon Македонски преводи (1973) 1CD srt

Преземи: Enter the Dragon movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Enter the Dragon на 25 Мбит
Our.Kind.of.Traitor.2016.SLOSubs.DVDRip. (1406 MB) The.Walking.Dead.S07E05.HDTV.x264-xTV.mk (390 MB)
Bridget.Jones.Baby.2016.720p.WEBRip.x264 (918 MB) New.Girl.S06E07.PROPER.HDTV.x264-KILLERS (127 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Enter the Dragon downloadEnter the Dragon SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Enter the Dragon movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Enter The Dragon (eng), Operation Dragon (eng), The Deadly Three (eng), Вихiд Дракона (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (78121)
[ Their deadly mission: to crack the forbidden island of Han! ] - A martial artist agrees to spy on a reclusive crime lord using his invitation to a tournament there as cover.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle