Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

X-Men: The Last Stand Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

X-Men: The Last Stand преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
X-Men.The.Last.Stand.2006.1080p.BrRip.x264.YIFY1CD574x 0.00titlovic
X3 - The Last Stand1CD14476x 0.00
X-Men: The Last Stand (2006)1CD915x 0.00mkd-titlovi
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toX-Men: The Last Stand downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [us] | Official site [br] | 20th Century Fox [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X-Men: The Last Stand movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:X III: The Last Stand (eng), X-Men 3 (eng), X-Men 3: The Last Stand (eng), X-Men: The Last Stand (eng), X3 (eng), Люди Iкс: Остання битва (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (427197)
[ Take a Stand ] - An all-out war looms when the discovery of a cure for mutations draws a line between the followers of Charles Xavier and those of Magneto.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle