Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Tangerine Factor S01E17 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 17

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотBig.Bang.Theory.S01E17.DVDRip.XviD-FoV.srt (27690бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Big.Bang.Theory.S01E17.DVDRip.XviD-FoV25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1029x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" The Tangerine Factor на 25 Мбит
Lucifer.S02E09.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (938 MB) Fender.Bender.2016.HDRip.DD5.1.x264-BDP. (1367 MB)
gs88-suicide.squad.avi (1355 MB) The.Walking.Dead.S07E05.HDTV.x264-xTV.mk (390 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E17
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory S01E17 - The Tangerine Factor-nest1CD86x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (2115)
[ ] - After a bad breakup, Penny finally agrees to go out on a date with Leonard, however they both develop doubts and turn to Sheldon for advice.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle