Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Nerdvana Annihilation S01E14 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 14

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотBig.Bang.Theory.S01E14.DVDRip.XviD-FoV.srt (27332бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Big.Bang.Theory.S01E14.DVDRip.XviD-FoV25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1197x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Big Bang Theory преводи Македонски S01E14
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x14] - The Nerdvana Annihilation1CD79x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.3 / 10 (2412)
[ ] - Penny gets mad at the guys when their full scale model of a time machine causes her to miss work, which prompts Leonard to give up all of his nerd memorabilia.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle