Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Middle Earth Paradigm S01E06 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 6

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотBig.Bang.Theory.S01E06.DVDRip.XviD-FoV.srt (26746бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Big.Bang.Theory.S01E06.DVDRip.XviD-FoV25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени2065x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Big Bang Theory преводи Македонски S01E06
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
01x06 - The Middle Earth Paradigm-mac(1)(2)1CD153x 0.00
The Big Bang Theory - [1x06] - The Middle Earth Paradigm1CD145x 0.00titlovic
The Big Bang Theory [S01E06] - The One With The But1CD2610x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (2698)
[ ] - The guys are invited to Penny's Halloween party, where Leonard has yet another run-in with Penny's ex-boyfriend Kurt.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle