Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Beyond the Law Македонски преводи (1993) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Beyond the Law преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.HDTV.x264.DD5.1-yadong19851CD17x 0.00titlovic
DVDRip H264 [ResourceRG ], DvDrip[Eng]-greenbud19691CD17x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Beyond the Law downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Beyond the Law movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Beyond the Law (eng), Fixing the Shadow (eng), Made of Steel (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (5105)
[ Some men are meant to stand between good and evil. ] - An undercover cop joins a murderous, arms-dealing biker gang to try to put them behind bars.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle