Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Baby's Day Out Македонски преводи (1994) 1CD srt

Преземи: Baby's Day Out movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотBabys day out Hd 1920x1080 Code H264.srt (51219бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Babys day out Hd 1920x1080 Code H26425.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени236x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Baby's Day Out на 25 Мбит
Black.Sails.S04E08.720p.HDTV.x264-xHD.mk (1025 MB) The.Walking.Dead.S07E14.720p.HDTV.x264-x (2041 MB)
Split.2016.HC.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1393 MB) Gantz.O.2016.720p.BluRay.DTS.x264-HDS.mk (8006 MB)
Baby's Day Out преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.DiVX1CD2193x 0.00titlovic
Baby's.Day.Out.1994.DVDRip.DiVX1CD2989x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Baby's Day Out downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Baby's Day Out movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.9 / 10 (34454)
[ Adventure from a whole new perspective. ] - Baby Bink couldn't ask for more; he has adoring (if somewhat sickly-sweet) parents, he lives in a huge mansion, and he's just about to appear in the social pages of the paper. Unfortunately...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle