Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Star Trek Into Darkness Македонски преводи (2013) 1CD srt

Преземи: Star Trek Into Darkness movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Star Trek Into Darkness на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E09.1080p.WEB-DL.DD5 (2160 MB) The.100.S04E03.HDTV.x264-xTV.mkv (305 MB)
Chicago.Med.S02E13.PROPER.HDTV.x264-KILL (248 MB) The.Blacklist.S04E14.HDTV.x264-KILLERS[e (254 MB)
Star Trek Into Darkness преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BluRay.720p.x264-HDWinG1CD113x 0.00titlovic
BluRay.720p.x264-HDWinG1CD188x 0.00koka_real
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Star Trek Into Darkness downloadStar Trek Into Darkness SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook [br] | Official site [br] | Paramount [fr] | Paramount [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Star Trek Into Darkness movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Star Trek (mac), Star Trek Into Darkness (eng), Star Trek XII (eng), Untitled Star Trek Sequel (eng), Стартрек: Вiдплата (eng), 2 (eng), Star Trek 2 (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (406844)
[ They have one chance to save us all ] - After the crew of the Enterprise find an unstoppable force of terror from within their own organization, Captain Kirk leads a manhunt to a war-zone world to capture a one-man weapon of mass destruction.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle