Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

WALL*E Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

WALL*E преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Makedonski Prevod-by Despotoski Viktor1CD108x 0.00
Wall E1CD21755x 0.00luciferovski
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:WALL*E downloadWALL*E SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [gb] | Disney [uk] | Disney [us] | Official Facebook | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:WALL*E movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:WALL E (mac), WALL-E (eng), Wall·E (eng), ВОЛЛ-I (eng), The Adventures of WALL·E 3D (eng), Trash Planet (eng)
Рејтинг на филмот:8.4 / 10 (784313)
[ He's got a lot of time on his hands. ] - In the distant future, a small waste-collecting robot inadvertently embarks on a space journey that will ultimately decide the fate of mankind.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle