Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"True Blood" Turn! Turn! Turn! S05E01 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: True Blood movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "True Blood" Turn! Turn! Turn! на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E06.1080p.WEB-DL.DD5 (2071 MB) ssquad-sd-hyperx.mkv (1422 MB)
Good.Kids.2016.HDRip.x264.AAC5.1-OzZY1.m (929 MB) American.Dad.S13E04.720p.HDTV.x264-AVS[e (207 MB)
True Blood преводи Македонски S05E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
S05E01 - Turn! Turn! Turn!1CD2248x 0.00TamaraM
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:True Blood downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:True Blood (mac)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (1449)
[ ] - Sookie and Lafayette fight to save Tara.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle