Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Subtitles for high-definition movie

La Femme Nikita Македонски преводи (1990) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

La Femme Nikita преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
XVID1CD23x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:La Femme Nikita downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:La Femme Nikita movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:La Femme Nikita (eng), Nikita (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (57690)
[ Sie tötet. Um zu leben. (She murders. So she can live.) ] - Convicted felon Nikita, instead of going to jail, is given a new identity and trained, stylishly, as a top secret spy/assassin.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
download subtitle