Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

August Rush Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: August Rush movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотAugust.Rush.720p.BluRay.x264-REFiNED.srt (60356бајти) прикажи преглед

Име на издавачот August.Rush.720p.BluRay.x264-REFiNED23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени3673x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.65 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи August Rush на 25 Мбит
Arrival.2016.DVDScr.x264-xFILM.mkv (798 MB) the.big.bang.theory.1010.hdtv-lol[ettv]. (126 MB)
Desierto.2015.BRRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1225 MB) All.Girls.Weekend.2015.BRRip.XviD.AC3-Oz (1331 MB)
August Rush преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip[Eng]-FXG1CD21x 0.00titlovic
August Rush a1CD43x 0.00titlovic
August Rush a1CD178x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:August Rush downloadAugust Rush SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Europa Corp. [fr] | Official site [de] | Official site [jp] | Warner Bros
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:August Rush movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:0426931 (eng), August Rush (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (89385)
[ An incredible journey moving at the speed of sound ] - A drama with fairy tale elements, where an orphaned musical prodigy uses his gift as a clue to finding his birth parents.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle