Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

12/12/12 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Преземи: 12/12/12 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводот12-12-12-mac.srt (122617бајти) прикажи преглед

Име на издавачот 12-12-1225.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени206x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.66 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи 12/12/12 на 25 Мбит
The.Birth.of.a.Nation.2016.BluRay.720p.D (5242 MB) Homeland.S06E04.HDTV.x264-SVA.mkv (263 MB)
the.middle.814.hdtv-lol.mkv (186 MB) Shut.In.2016.BluRay.720p.x264.DTS-HDChin (4392 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:12/12/12 download12/12/12 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:1.8 / 10 (1227)
[ ] - When baby Sebastian is born on 12/12/12 everyone around him starts to die. Pretty soon, his mother realizes that her son is the spawn of Hell.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle