Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Street Fighter: The Legend of Chun-Li Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Street Fighter: The Legend of Chun-Li movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Street Fighter: The Legend of Chun-Li на 25 Мбит
Suits.S06E14.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB) Taboo.S01E07.720p.HDTV.x264-ORGANiC.mkv (983 MB)
supergirl.211.hdtv-lol[ettv].mkv (265 MB) The.Walking.Dead.S07E09.720p.WEB-DL.DD5. (1661 MB)
Street Fighter: The Legend of Chun-Li преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
UNRATED.DVDRiP.XViD.AC3-KiNGS, UNRATED.DVDRip.XviD-DiAMOND2CD13x 0.00titlovic
720p.BluRay.x264-HUBRIS / BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD11x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Street Fighter: The Legend of Chun-Li downloadStreet Fighter: The Legend of Chun-Li SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Movie Blog | Official site | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Street Fighter: The Legend of Chun-Li movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:3.7 / 10 (20079)
[ Some fight for power. Some fight for us. ] - When a teenager, Chun-Li witnesses the kidnapping of her father by wealthy crime lord M. Bison. When she grows up, she goes into a quest for vengeance and becomes the famous crime-fighter of the Street Fighter universe.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle