Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Prison Break" Sleight of Hand S01E10 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 10

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" Sleight of Hand на 25 Мбит
The.100.S04E04.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (349 MB) DCs.Legends.of.Tomorrow.S02E12.720p.HDTV (958 MB)
Redemption.2013.576p.BRRip.x264.AAC5.1-O (1684 MB) Manchester.by.the.Sea.2016.720p.BluRay.x (862 MB)
Prison Break преводи Македонски S01E10
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break S01E10 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed1CD9x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (1850)
[ ] - Michael hands over an address to Falzone, allowing work to resume on the tunnel. Meanwhile, the VP enlists the help of a dangerous specialist.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle