Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Prison Break: Resurrection" Sleight of Hand S01E10 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 10

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break: Resurrection преводи Македонски S01E10
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break S01E10 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed1CD53x 0.00
10. Sleight of Hand1CD4x 0.00titlovic
Prison Break 1x10 Sleight of Hand1CD188x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break: Resurrection downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (2120)
[ ] - Michael hands over an address to Falzone, allowing work to resume on the tunnel. Meanwhile, the VP enlists the help of a dangerous specialist.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
download subtitle