Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"The Vampire Diaries" The Sun Also Rises S02E21 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 21

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Vampire Diaries movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Vampire Diaries" The Sun Also Rises на 25 Мбит
Colony.S02E06.HDTV.x264-FLEET.mkv (261 MB) The.100.S04E04.REPACK.HDTV.x264-xTV.mkv (402 MB)
The.Flash.2014.S03E13.720p.HDTV.X264-xHD (840 MB) Emerald.City.S01E07.HDTV.x264-SVA.mkv (309 MB)
The Vampire Diaries преводи Македонски S02E21
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
the.vampire.diaries.s02e22.hdtv.xvid-fqm1CD535x 0.00
HDTV.XviD-ASAP1CD69x 0.00titlovic
the.vampire.diaries.s02e21.hdtv.xvid-asap1CD35x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Vampire Diaries downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.9 / 10 (1148)
[ ] - Damon sees the bite on his arm with the growing wound. Meanwhile Matt shoots Tyler and then he tells to Caroline that neither her mother nor he is compelled and they know that she is a ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle