Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Chasing Amy Македонски преводи (1997) 1CD srt

Преземи: Chasing Amy movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Chasing Amy на 25 Мбит
collide-sd-hyperx.mkv (1138 MB) Teen.Wolf.S06E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (224 MB)
Vikings.S04E18.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1044 MB) Inferno.2016.SLOSubs.720p.BRRip.XviD-DrS (3788 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Chasing Amy downloadChasing Amy SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Miramax [us] | View Askew
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Chasing Amy movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Chasing Amy (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (116169)
[ It's not who you love. It's how. ] - Holden and Banky are comic book artists. Everything's going good for them until they meet Alyssa, also a comic book artist. Holden falls for her, but his hopes are crushed when he finds out she's gay.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle