Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Johnny English Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Johnny English movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотJohnny.English.2003.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD.srt (68128бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Johnny.English.2003.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD
Додавачtitlovic @ . преземени4309x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Johnny English на 25 Мбит
The.Great.Wall.2016.NEW.HDCAM.1080p.DONT (2545 MB) Bolgen.aka.The.Wave.2015.SLOSubs.DVDRip. (1402 MB)
Vikings.S04E17.720p.HDTV.x264.RoSubbed-L (887 MB) League.of.Gods.2016.576p.BRRip.x264.AAC5 (1898 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Johnny English downloadJohnny English SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Johnny English movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Johnny English (eng), Johnny English: Rogue Male (eng), Touch of Weevil (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (117406)
[ The star of Bean is now Her Majesty's most trusted secret agent ] - After a sudden attack on the MI5, Johnny English, Britain's most confident yet unintelligent spy, becomes Britain's only spy.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle