Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Das merkwurdige Verhalten geschlechtsreifer Grossstadter zur Paarungszeit Македонски преводи (1998) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Das merkwurdige Verhalten geschlechtsreifer Grossstadter zur Paarungszeit преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Planet.Earth.EP09.Shallow.Seas.2006.720p.HDDVD.x264 [YIFY]1CD17x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDas merkwurdige Verhalten geschlechtsreifer Grossstadter zur Paarungszeit downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista (germany)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Das merkwurdige Verhalten geschlechtsreifer Grossstadter zur Paarungszeit movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Love Scenes from Planet Earth (eng), The Strange Behaviour of Sexually Mature City Slickers at Mating Season (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (847)
[ ] - Follows a divorced couple and their separate, cyclonic sexual escapades, and all of the spin offs.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle