Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Fast Five Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: Fast Five movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Fast Five на 25 Мбит
Patriots.Day.2016.BluRay.720p.DTS.x264-C (6862 MB) Greys.Anatomy.S13E16.HDTV.x264-LOL[eztv] (233 MB)
Legion.S01E06.HDTV.x264-SVA.mkv (265 MB) DCs.Legends.of.Tomorrow.S02E14.720p.WEB- (1345 MB)
Fast Five преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Fast.Five.2011.TS.XviD-NOVA1CD11x 0.00
TS.XViD-WBZ1CD28x 0.00titlovic
720p.BluRay.x264-iNFAMOUS, EXTENDED.480p.BRRip.x264.AAC-CiNT1CD23x 0.00titlovic
480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE / 1080p.BDRiP.XViD.AC3-FLAWL3SS ... 1CD15x 0.00titlovic
BDRip.Xvid {1337x}-Noir1CD13x 0.00titlovic
720p.BDRip.XviD.AC3-ViSiON1CD22x 0.00titlovic
BDRip.XviD-DoNE2CD12x 0.00titlovic
inf-fast5-720p1CD1410x 0.00
Fast.Five.2011.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE1CD40512x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Fast Five downloadFast Five SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [jp] | Official site [ru] | Universal [es] | Universal [fr] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Fast Five movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Fast and the Furious 5 (eng), Форсаж 5: Швидка п'ятiрка (eng), english (eng), Fast & Furious 2 (eng), Fast & Furious 5 (eng), Fast & Furious 5: Rio Heist (eng), Fast & Furious 5: The Rio Heist (eng), Fast Five (eng), Fast Five: The IMAX Experience (eng), Rapide et dangereux 5 (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (294993)
[ Feel the Speed. Feel the Rush. ] - Dominic Toretto and his crew of street racers plan a massive heist to buy their freedom while in the sights of a powerful Brazilian drug lord and a dangerous federal agent.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle