Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Godzilla Македонски преводи (1998) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Godzilla преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Godzilla[1998]DvDrip[Eng]-Chopper1CD20x 0.00
Godzilla 1998 BDRip H264 AAC - IceBane (Kingdom Release)1CD29246x 0.01
Godzila (1998) -mkd1CD346x 0.01
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Godzilla downloadGodzilla SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official French site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Godzilla movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Godzilla (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (155499)
[ From the creators of Independence Day ] - A giant, reptilian monster surfaces, leaving destruction in its wake. To stop the monster (and its babies), an earthworm scientist, his reporter ex-girlfriend, and other unlikely heroes team up to save their city.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle