Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Planet Earth" Fresh Water S01E03 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Planet Earth movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Planet Earth" Fresh Water на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E07.720p.HDTV.X264-FZH (719 MB) South.Park.S20E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (94 MB)
League.of.Gods.2016.WEB-DLRip.x264.AC3.m (1353 MB) Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (108 MB)
Planet Earth преводи Македонски S01E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Planet.Earth.EP03.Fresh.Water.2006.720p.HDDVD.x264 [YIFY]1CD430x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Planet Earth downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.1 / 10 (1255)
[ ] - Although merely 3% of water on earth, fresh water plays an important part in the planet's weather and erosion. It is immensely important for all non-marine wildlife, which drinks fresh ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle