Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Game of Thrones" Lord Snow S01E03 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Game of Thrones movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотGame Of Thrones S01E03.srt (57840бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.64Game.of.Thrones.S01E03.720p.HDTV.x264.mkv | 1565081157 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Game of Thrones S01E03 - HDTVRip 720p x264 AAC-Ameet6233.mp4 | 441622591 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Game of Thrones S01E03 - HDTVRip 480p x264 [VectoR].mkv | 157745302 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Game Of Thrones S01E03.avi | 576992536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Game.of.Thrones.S01E03.720p.HDTV.ReEnc-Max.mkv | 883655454 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Game.Of.Thrones.S01E03.1080p.HDTV.x264-WiNNy.mkv | 2298356215 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Game.of.Thrones.S01E03.Lord.Snow.480p.HDTV.x264-Sticky83.mkv | 264471878 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Game.of.Thrones.S01E03.1280x720.HDTV.x264 - Lord Snow.mkv | 773484230 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Game of Thrones s01e03.m4v | 1594243226 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Game.Of.Thrones.S01E03.mp4 | 578917116 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Game.Of.Thrones.S01E03.SWESUB.720p.HDTV.x264-aka.mkv | 1564777318 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64158480894 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.574.Game of Thrones S03E04 - And Now His Watch Is Ended Encode | 172269944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61GOT.[S01E03].2xRu.En.[qqss44].mkv | 1300567182 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62game.of.thrones.s01e03.720p.hdtv.x264-ctu.mkv | 211241907 | Movie filenames

Име на издавачот Game Of Thrones S01E03
ДодавачAnonymous @ . преземени59418x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Game of Thrones" Lord Snow на 25 Мбит
Suicide.Squad.2016.EXTENDED.1080p.BluRay (8956 MB) Shooter.S01E01.WEBRip.XviD-FUM[ettv].avi (347 MB)
Lucifer.S02E10.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (264 MB) The.Walking.Dead.S07E06.HDTV.x264-xTV.mk (544 MB)
Game of Thrones преводи Македонски S01E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Game of Thrones S01 E03 - Lord Snow1CD221x 0.00
Game.of.Thrones.S01E03.DVDRip.XviD-REWARD1CD159x 0.00
Game.of.Thrones.S01.Ep03.BRRip.XviD.AC3-WARTV1CD361x 0.00
Game of Thrones S01 E03 Lord Snow.mkd1CD234x 0.00
HDTV.XviD-FQM1CD109x 0.00titlovic
03. Lord Snow1CD17x 0.00titlovic
Game.of.Thrones.S01E03.Lord.Snow.HDTV.XviD-FQM1CD783x 0.00titlovic
Game Of Thrones S01E031CD23x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Game of Thrones downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (13425)
[ ] - Lord Stark and his daughters arrive at King's Landing to discover the intrigues of the king's realm.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle