Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Robin Hood: Prince of Thieves Македонски преводи (1991) 1CD srt

Преземи: Robin Hood: Prince of Thieves movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Robin Hood: Prince of Thieves на 25 Мбит
Snowden.2016.HDRip.XviD-ETRG.avi (699 MB) The.Innocents.2016.720p.BRRip-MkvCage.mk (999 MB)
Shameless.US.S07E08.720p.HDTV.X264-DIMEN (1147 MB) South.Park.S20E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (94 MB)
Robin Hood: Prince of Thieves преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Robin Hood MK1CD2561x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Robin Hood: Prince of Thieves downloadRobin Hood: Prince of Thieves SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Robin Hood: Prince of Thieves movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Robin Hood: Prince of Thieves (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (146157)
[ For the good of all men, and the love of one woman, he fought to uphold justice by breaking the law ] - When Robin and his Moorish companion come to England and the tyranny of the Sheriff of Nottingham, he decides to fight back as an outlaw.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle