Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Jack Reacher Македонски преводи (2012) 1CD srt

Преземи: Jack Reacher movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Jack Reacher на 25 Мбит
Suits.S06E14.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (202 MB) Doctor.Strange.2016.SLOSubs.720p.BRRip.X (2770 MB)
Reign.S04E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (261 MB) Scandal.US.S06E03.HDTV.x264-SVA.mkv (236 MB)
Jack Reacher преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p BRrip x264 GAZ YIFY, BRRip.x264.AC3-FooKaS1CD13926x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Jack Reacher downloadJack Reacher SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Jack Reacher movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Jack Reacher (eng), Jack Reacher - 2012 (eng), One Shot (eng), Джек Рiчер (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (239835)
[ The law has limits. He does not. ] - A homicide investigator digs deeper into a case involving a trained military sniper who shot five random victims.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle