Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Slackers Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: Slackers movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Slackers на 25 Мбит
Supergirl.S02E08.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (771 MB) The.Flash.2014.S03E08.720p.HDTV.X264-FZH (795 MB)
The.Walking.Dead.S07E06.Swear.HDTV.x264- (544 MB) Legends Of Tomorrow [2x07] Invasion!.avi (348 MB)
Slackers преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Slackers (2002)1CD211x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Slackers downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Slackers movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hooking Up Ethan (eng), Scam (eng), Slackers (eng), The Best and Brightest (eng), The Hook-Up (eng), The Undergrads (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (12489)
[ Higher Education Just Hit A New Low ] - When geeky Ethan discovers three fellow students scamming the examination system, he blackmails them to win over the college's most popular girl.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle