Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Vikings" Dispossessed S01E03 Македонски преводи (2013) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотVikings.S01E03.Dispossessed.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD.srt (23133бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Vikings.S01E03.Dispossessed.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени817x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Vikings преводи Македонски S01E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
03. Dispossessed1CD762x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Vikings downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.1 / 10 (2705)
[ ] - A monastery in Lindesfarne, England is about to get a firsthand look at how the Vikings operate.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle