Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Once Upon a Time in Mexico Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотOnce Upon A Time In Mexico.srt (41020бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.64Once.Upon.A.Time.in.Mexico.2003.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 735390786 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Once Upon A Time In Mexico[2003]DvDripXviD[Eng][email protected] | 735799664 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Once.Upon.a.Time.in.Mexico.2003.BDRip.XviD.AC3.DUAL-SlzD.avi | 1828108288 | Movie filenames

							Hash - derivedOnce.Upon.a.Time.in.Mexico.2003.HDTVRip.XviD.AC3-KiNGS.avi | 1988964352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66wouatim.avi | 1490251276 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Once.Upon.a.Time.in.Mexico.2003.1080p.BluRay.x264.anoXmous.m | 2128781886 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62imbt-xvid-oum.avi | 734384128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Once.Upon.A.Time.In.Mexico.2003.BRRip.XviD.MP3-RARBG.avi | 1377006772 | Movie filenames

Име на издавачот Once Upon A Time In Mexico23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени175x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.64 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Once Upon a Time in Mexico преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Once Upon a Time in Mexico (2003)2CD88x 0.00jugo (a)
once upon a time in mexico1CD257x 3.00Acemkd (a)
Once Upon a Time in Mexico (2003)1CD1210x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Once Upon a Time in Mexico downloadOnce Upon a Time in Mexico SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Terra [es]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Once Upon a Time in Mexico movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:El Mariachi 3 (eng), Il était une fois au Mexique (eng), Once upon a time in Mexico (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (134396)
[ The Time Has Come. ] - Hitman "El Mariachi" becomes involved in international espionage involving a psychotic CIA agent and a corrupt Mexican general.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle